Fixed Path Alias (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Other
uk: Інше

en: Source
uk: Джерело

en: Alias
uk: Синонім
