Fixed text link formatter (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
da: Åben link i nyt vindue

en: Link text
da: Linktekst

en: Link class
da: Linkklasse

en: Trim link text length
da: Beskær link-tekstens længde

en: URL only
da: Kun URL

en: Show URL as plain text
da: Vis URL som ren tekst

en: Add rel="nofollow" to links
da: Tilføj rel="nofollow" til links

en: Add rel="@rel"
da: Tilføj rel="@rel"

en: Link format settings
da: Link-format
