Fixed text link formatter (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
id: Buka tautan di jendela baru

en: Link text
id: Teks tautan

en: Link class
id: Tautkan kelas

en: Trim link text length
id: Panjang potong link teks

en: URL only
id: Hanya URL

en: Show URL as plain text
id: Tampilkan URL sebagai teks biasa

en: Add rel="nofollow" to links
id: Tambahkan rel="nofollow" ke tautan

en: Add rel="@rel"
id: Tambahkan rel="@rel"

en: Link format settings
id: Pengaturan format tautan
