Fixed text link formatter (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Open link in new window
ro: Deschidere legătură în fereastră nouă

en: Link class
ro: Clasă link

en: Trim link text length
ro: Prescurtează lungimea textului legăturii

en: URL only
ro: Doar URL

en: Show URL as plain text
ro: Arată URL-ul ca text simplu

en: Add rel="nofollow" to links
ro: Adaugă rel="nofollow" la legături

en: Add rel="@rel"
ro: Adaugă rel="@rel"

en: Link format settings
ro: Setări pentru formatul legăturii
