Fixed text link formatter (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Link class
el: Κλάση συνδέσμου

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους

en: Add rel="@rel"
el: Προσθήκη rel="@rel"
