Fixed text link formatter (8.x-1.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Link class
fi: Linkin luokka

en: Trim link text length
fi: Lyhennä linkkitekstin pituutta

en: URL only
fi: Vain URL

en: Show URL as plain text
fi: Näytä URL pelkkänä tekstinä

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Add rel="@rel"
fi: Lisää rel="@rel"
