Fixed text link formatter (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Link text
nl: Linktekst

en: Link class
nl: Linkklasse

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: URL only
nl: Alleen URL

en: Show URL as plain text
nl: URL als platte tekst weergeven

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Add rel="@rel"
nl: rel="@rel" toevoegen

en: Link format settings
nl: Instellingen linkopmaak
