Fixed text link formatter (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Link class
pl: Klasa odnośnika

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: URL only
pl: Tylko adres URL

en: Show URL as plain text
pl: Pokaż adres URL jako czysty tekst

en: Add rel="nofollow" to links
pl: Dodaj rel="nofollow" do odnośników

en: Add rel="@rel"
pl: Dodaj rel="@rel"

en: Link format settings
pl: Ustawienia formatu odnośnika
