Flag (8.x-4.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
