Flag (8.x-4.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (51 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: User
cs: Uživatel

en: Continue
cs: Pokračovat

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Desc
cs: Sestupně

en: By
cs: Od

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Messages
cs: Zprávy

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: author
cs: autor

en: Link type
cs: Typ odkazu

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Global
cs: Globální

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
