Flag (8.x-4.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
