Flag (8.x-4.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
