Flag (8.x-4.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: List
mr: यादी

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
