Flag (8.x-4.0-beta1) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Update
az: Yeniləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: Sort by
az: Sırala

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Global
az: Qlobal

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
