Flag (8.x-4.0-beta1) - en to el translation catalogue (52 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Desc
el: Φθί

en: By
el: Από

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Messages
el: Μηνύματα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: author
el: συγγραφέας

en: Entity
el: Οντότητα

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: flag
el: σημαία

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Global
el: Καθολικό

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Asc
el: Αύξ
