Flag (8.x-4.0-beta1) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Desc
et: Kahanev

en: Flag
et: Lipp

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Scope
et: Ulatus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Global
et: Globaalne

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Flags
et: Lipud

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: No flags
et: Märgendid puuduvad

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
