Flag (8.x-4.0-beta1) - en to eu translation catalogue (50 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Flag
eu: Bandera

en: Messages
eu: Mezuak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Link type
eu: Esteka mota

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Global
eu: Globala

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Flags
eu: Banderak

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
