Flag (8.x-4.0-beta1) - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Disable
fy: Utskeakelje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: None
fy: Gjin

en: User
fy: Brûker

en: Continue
fy: Trochgean

en: Comment
fy: Reaksje

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »
