Flag (8.x-4.0-beta1) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: User
is: Notandi

en: Continue
is: Halda áfram

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Roles
is: Hlutverk

en: Comment
is: Ummæli

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: author
is: höfundur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
