Flag (8.x-4.0-beta1) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: User
nn: Brukar

en: Continue
nn: Hald fram

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Comment
nn: Kommentar

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
