Flag (8.x-4.0-beta2) - en to fil translation catalogue (22 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Update
fil: Gawing bago

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Roles
fil: Mga papel

en: Comment
fil: Puna

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
