Flag (8.x-4.0-beta2) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Desc
he: יורד

en: By
he: מאת

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Messages
he: מסרים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Global
he: כללי

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Personal
he: אישי

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
