Flag (8.x-4.0-beta2) - en to hu translation catalogue (101 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Session ID
hu: Munkamenet azonosítója

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Desc
hu: Csökk

en: By
hu: Beküldő:

en: Ops
hu: Műveletek

en: Flag
hu: Jelölő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Messages
hu: Üzenetek

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: Link type
hu: Hivatkozástípus

en: Scope
hu: Hatókör

en: flag
hu: jelölő

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Any user
hu: Bármely felhasználó

en: Global
hu: Általános

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Unflag
hu: Jelölés megszüntetése

en: Flagged
hu: Jelölt

en: Flags
hu: Jelölők

en: Normal link
hu: Normál hivatkozás

en: Flag name
hu: Jelölő neve

en: Flag link text
hu: Jelölő hivatkozás szövege

en: Flag link description
hu: Jelölő hivatkozás leírása

en: Flag confirmation message
hu: Jelölés megerősítése üzenet

en: Flag link
hu: Jelölő hivatkozás

en: Display flag/unflag link.
hu: A jelölés vagy a jelölés megszüntetése hivatkozás megjelenítése.

en: Flag counter
hu: Jelölő számláló

en: Not flagged
hu: Nem jelölt

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Include only flagged content
hu: Csak a jelölt tartalmakat tartalmazza

en: Following
hu: Követés

en: Followers
hu: Követők

en: No flags
hu: Nincsenek jelzők

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Personal
hu: Személyes

en: Show on form
hu: Megjelenítés az űrlapon

en: Bookmarked
hu: Könyvjelzőzött

en: Unflag not allowed text
hu: Jelölés megszüntetése szöveg

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: @flag flag link
hu: @flag jelölő hivatkozás

en: Add flag
hu: Jelölő hozzáadása

en: Flagging
hu: Jelölés

en: Flag Bookmark
hu: Könyvjelzőnek jelölés

en: Flag this item
hu: Tartalom megjelölése

en: Unflag this item
hu: Tartalom követésének megszüntetése

en: Unflagged first
hu: Első jelöletlen

en: Flagged first
hu: Első megjelölés

en: Entity Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Create Flagging
hu: Jelölés létrehozása

en: Update Flagging
hu: Jelölés frissítése

en: Delete Flagging
hu: Jelölés törlése

en: Enter flagging details
hu: Meg kell adni a megjelölés részleteit

en: Edit flagging details
hu: A megjelölés részleteinek szerkesztése

en: Edit flagging details message
hu: A megjelölés részleteinek üzenetének szerkesztése

en: Unflag this content?
hu: Megjelölés törlése erről a tartalomról?

en: Create flagging
hu: Jelölés létrehozása

en: Update flagging
hu: Jelölés frissítése

en: Delete flagging
hu: Jelölés törlése

en: flags
hu: jelölők
