Flag (8.x-4.0-beta3) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
