Flag (8.x-4.0-beta3) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: By
gl: Por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Messages
gl: Mensaxes

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: author
gl: autor

en: Entity
gl: Entidade

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Flagged
gl: Marcado

en: Normal link
gl: Ligazón normal

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Dialog
gl: Diálogo

en: A normal non-JavaScript request will be made and the current page will be reloaded.
gl: Unha petición normal non-Javascript será enviada e recargarase a páxina actual.

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Exposed
gl: Exposto

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: View mode
gl: Modo de vista
