Flag (8.x-4.0-beta4) - en to cy translation catalogue (33 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Update
cy: Diweddaru

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Continue
cy: Parhau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Comment
cy: Sylw

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: Global
cy: Eang

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
