Flag (8.x-4.0-beta4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: User ID
de: Aawänder-ID
