Flag (8.x-4.0-beta4) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik
