Flag (8.x-4.0-beta5) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
