Flag (8.x-4.0-beta6) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: By
ca: Per

en: Flag
ca: Bandera

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Messages
ca: Missatges

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: author
ca: autor

en: Entity
ca: Entitat

en: Scope
ca: Àmbit

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Any user
ca: Qualsevol usuari

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Flags
ca: Marcadors

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Exposed
ca: Exposat

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre
