Flag (8.x-4.0-beta7) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
