Flag Lists (4.0.0-beta7) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
