Flag Lists (4.0.0-beta8) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Entity
eu: Entitatea

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Global
eu: Globala

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Flags
eu: Banderak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka
