Flag Lists (4.0.0-beta8) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Global
ka: გლობალური

en: - All -
ka: - ყველა -
