Flag Lists (4.0.0-beta9) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Entity
el: Οντότητα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Global
el: Καθολικό

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ
