Flag Lists (4.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
