Flag Lists (4.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Owner
gl: Propietario

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Apply
gl: Aplicar

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Creator
gl: Creador

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Entity ID
gl: ID da entidade
