Flag Lists (4.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
