Flag Lists (4.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Global
lv: Globāls

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
