Flag Lists (4.0.0-rc3) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
