Flag Lists (4.0.0-rc3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
