Flag Lists (4.0.0-rc3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
