Flag Lists (4.0.0) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Owner
ca: Propietari

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Entity
ca: Entitat

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Scope
ca: Àmbit

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Apply
ca: Aplica

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Creator
ca: Creador

en: Flags
ca: Marcadors

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Master
ca: Mestre

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
