Flag Lists (4.0.0) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
