Flag Lists (4.0.2) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Scope
kn: ಸ್ಕೋಪ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ

en: Flags
kn: ವೇಗ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ

en: Personal
kn: ವೈಯಕ್ತಿಕ
