Flag Lists (4.0.2) - en to tr translation catalogue (57 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Owner
tr: Sahibi

en: Template
tr: Şablon

en: Template name
tr: Şablon adı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Entity
tr: Nesne

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Apply
tr: Uygula

en: Global
tr: Genel

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Flags
tr: İşaretler (Flags)

en: Bundles
tr: Paketler

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Flag action
tr: Eylem işaretle

en: The entity type.
tr: Varlık tipi.

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al
