Flag Lists (4.0.3) - en to he translation catalogue (48 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Entity
he: יישות

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Apply
he: החל

en: Global
he: כללי

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Bundle
he: חבילה

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Personal
he: אישי

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
