Flag Lists (4.0.3) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
