Flag Lists (8.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
