Flag Lists (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
